Sleva na položky faktury

FakturaOnline představuje novinku, která uživatelům umožňuje přidávat slevy na jednotlivé položky faktury. Přečtěte si, jak můžete tuto funkci jednoduše využívat.

Přečíst článek →

Přidejte si stránku FakturaOnline.cz do záložek

Přidejte si stránku FakturaOnline.cz do záložek svého internetového prohlížeče a začněte vystavovat faktury pomocí dvou kliknutí. Ulehčte si práci a mějte své faktury doslova na dosah ruky!

Přečíst článek →

Vzhledy faktur

FakturaOnline.cz nabízí dva designy faktur, které můžete přizpůsobit vlastním preferencím a ovlivnit tak celkový vzhled vašich dokumentů.

Přečíst článek →

Číselné řady faktur a výdajů

FakturaOnline.cz představuje novou funkci, která umožňuje přizpůsobit si číslování faktur a výdajů dle vlastních preferencí. Tento návod vám krok za krokem ukáže, jak číselné řady správně nastavit a využívat všech výhod této funkce.

Přečíst článek →

Duplikování faktur

FakturaOnline nabízí uživatelům s tarifem Premium možnost duplikování již vystavených faktur. Tato užitečná funkce vám usnadní proces vystavování opakujících se faktur a ušetří váš čas.

Přečíst článek →

Seznam výdajů

FakturaOnline.cz nabízí možnost vytvoření seznamu výdajů, kde můžete snadno evidovat, organizovat a spravovat všechny své výdaje. Tato funkce umožňuje mít vše pro fakturování potřebné přehledně na jednom místě.

Přečíst článek →

Odeslání faktury emailem

Při využívání nástroje FakturaOnline.cz můžete snadno a rychle vystavit fakturu a ihned ji emailem odeslat odběrateli. Jaké funkce spojené s odesíláním faktur FakturaOnline nabízí, se dočtete v následujícím článku.

Přečíst článek →

Měrné jednotky

Nenašli jste v seznamu měrných jednotek tu, kterou potřebujete? Nemusíte se obávat, při práci s FakturaOnline.cz můžete nastavit měrné jednotky položek faktury dle vlastních preferencí. Následující článek vám ukáže, jak s touto funkcí správně zacházet a přizpůsobit měrné jednotky vašim potřebám.

Přečíst článek →

Šablony e-mailů

FakturaOnline.cz umožňuje vytvoření vlastních šablon e-mailů pro odesílání faktur, upomínkových zpráv a děkovných e-mailů. Tato funkce vám zjednoduší fakturaci a umožní vytvořit si textaci e-mailů přesně podle vašich preferencí.

Přečíst článek →

Nastavení fakturačních údajů

Rozhodli jste se pro objednání tarifu Mini nebo Premium a potřebujete, aby faktura obsahovala vaše fakturační údaje? V návodu níže zjistíte, jak fakturační údaje správně nastavit.

Přečíst článek →

Položky faktury

FakturaOnline.cz nabízí řadu funkcí, které našim uživatelům usnadňují fakturaci. Mezi ně se řadí i jednoduchá práce s položkami faktur. Položky faktury můžete uložit do seznamu, aktivovat funkci nápovědy a využívat mnoho dalších funkcí pro rychlé a efektivní fakturování.

Přečíst článek →

Jak na exporty faktur z FakturaOnline.cz do účetnictví

Pokud potřebujete poslat více faktur v jednom formátu anebo faktury exportovat do účetnictví, můžete využít funkce hromadného stažení faktur. Všechny faktury, které vytvoříte, můžete exportovat v různých formátech, jako je PDF, XML, XLSX či ISDOC.

Přečíst článek →

Řazení a filtrování vystavených faktur

FakturaOnline.cz nabízí stále více možností, jak lze řadit a filtrovat vystavené faktury. Kromě zobrazení jejich stavu odesláno - zaplaceno - po splatnosti lze faktury také hromadně stahovat, či filtrovat. 

Přečíst článek →

FakturaOnline.cz a QR faktura

FakturaOnline.cz nyní umožňuje přidat na fakturu QR kód. Jak tuto funkci správně nastavit vám ukáže následující článek.

Přečíst článek →

Nastavení zobrazených sloupců u vystavených faktur

V sekci Vystavené faktury je možná úprava jednotlivých sloupců přesně podle potřeb uživatele. 

Přečíst článek →

Vzor faktury neplátce DPH

Při vystavování faktur s FakturaOnline.cz si uživatel může vybrat z několika druhů. Jedním z nich je faktura neplátce DPH. 

Přečíst článek →

Fakturační rozdíl mezi plátcem a neplátcem DPH

FakturaOnline.cz rozlišuje plátce a neplátce DPH a automaticky mění formulář podle toho, jakou z možností klient při vytváření faktury vybere. 

Přečíst článek →

Vše o zkušebním období

Po registraci na stránkách FakturaOnline vznikne uživateli zkušební období trvající pod dobu 5 týdnů. Během zkušebního období si můžete zdarma vyzkoušet všechny funkce, které FakturaOnline nabízí.

Přečíst článek →

Prodloužení ročního tarifu

Na blížící se konec předplatného uživatele vždy včas upozorníme e-mailem nebo si jej můžete kdykoli prodloužit ve svém účtu.

Přečíst článek →

Tarif MINI

Druhým tarifem pro uživatele FakturaOnline je tarif MINI. Ten je určen pouze pro vystavení faktury a její okamžité stažení.

Přečíst článek →