Přidejte si stránku FakturaOnline.cz do záložek

Přidejte si stránku FakturaOnline.cz do záložek svého internetového prohlížeče a začněte vystavovat faktury pomocí dvou kliknutí. Ulehčte si práci a mějte své faktury doslova na dosah ruky!

Přečíst článek →

Seznam výdajů

FakturaOnline.cz nabízí možnost vytvoření seznamu výdajů, kde můžete snadno evidovat, organizovat a spravovat všechny své výdaje. Tato funkce umožňuje mít vše pro fakturování potřebné přehledně na jednom místě.

Přečíst článek →

Šablony e-mailů

FakturaOnline.cz umožňuje vytvoření vlastních šablon e-mailů pro odesílání faktur, upomínkových zpráv a děkovných e-mailů. Tato funkce vám zjednoduší fakturaci a umožní vytvořit si textaci e-mailů přesně podle vašich preferencí.

Přečíst článek →

Nastavení fakturačních údajů

Rozhodli jste se pro objednání tarifu Mini nebo Premium a potřebujete, aby faktura obsahovala vaše fakturační údaje? V návodu níže zjistíte, jak fakturační údaje správně nastavit.

Přečíst článek →

Stavy faktur

FakturaOnline.cz nabízí možnost označení stavu faktur. Následující článek vám ukáže všechny výhody této funkce, která umožňuje označovat a sledovat stav faktur od jejich zaplacení až po překročení termínu splatnosti.

Přečíst článek →

Založení účtu u FakturaOnline.cz

Založení účtu u FakturaOnline.cz je velmi jednoduché a rychlé. Od první faktury uživatele dělí doslova vteřiny.

Přečíst článek →

Změna přihlašovacích údajů

Jak na změnu přihlašovacích údajů u účtů FakturaOnline.cz?

Přečíst článek →