O nás

  • Cíl

    FakturaOnline.cz vznikla v roce 2011 s jasným cílem - zjednodušit a zrychlit vystavování faktur všem menším i větším podnikatelům.

  • Myšlenka

    Hlavní myšlenkou bylo vytvořit nástroj, který by sloužil lidem a byl dostatečně srozumitelný pro všechny (protože na složité věci jsou tu přece účetní).

  • Vývoj

    Funkce FakturaOnline.cz se stále vyvijí a zlepšují tak, aby odpovídaly potřebám uživatelů a šetřily jim co nejvíce času, který se dá přece využít mnohem lépe.

FakturaOnline.cz

Tým FakturaOnline.cz

Kdo pečuje o to, aby bylo vystavování vašich faktur rychlou a jednoduchou záležitostí?

Zákaznická podpora

Anet

Zákaznická podpora

[email protected]

Hlavní účetní

Míša

Hlavní účetní

[email protected]

Vývojář

Tonda

Vývojář

[email protected]

Kodér

Milian

Kodér

Marketing

Míša

Marketing

[email protected]

PPC specialista

Václav

PPC specialista

jednoduché fakturace

a další přátelé

jednoduché fakturace

FakturaOnline.cz v číslech

24 580

Počet všech našich uživatelů

4 639

Počet nových uživatelů v roce 2022

67 714

Počet vystavených faktur tento měsíc

Reference

FakturuOnline používáme už několik let. V naší firmě není nikdo specializovaný na účetnictví, proto velmi oceňujeme přehlednost, jasnost a jednoduchost systému. Velmi nám to pomohlo v orientaci a mimo jiné faktury vypadají profesionálně a mnohem lépe než naše předešlé. Faktury generují QR kódy a nesou všechny potřebné náležitosti k pohodlnému užívání. Děkujeme.

Mgr. Bc. Ivana Procházková

FakturuOnline používám už přes 4 roky, protože je to jednoduché, rychlé a zároveň to má všechny funkce, které potřebuju.

Petr, Marketing freelancer

FakturuOnline využívám kvůli přehlednému zpracování, vše je na první dojem jasné a srozumitelné i pro začínající podnikatele. Líbí se mi jednoduchost i grafika. Mohu jedině doporučit!

Iva, designérka

Podnikám 11 let a s FakturaOnline.cz jsem poslednich 5 let. Z velké části mi ulehčila to, co mě léta zdržovalo a nebavilo. Vše je opravdu velice jednoduché a přehledné. Dostala jsem doporučení od přátel a velice spokojeně využívám dodnes a doporučuji dál.

Eliška, podnikatelka