Přizpůsobte si číslování faktur a výdajů s novou funkcí

FakturaOnline.cz představuje novou funkci, která umožňuje přizpůsobit si číslování faktur a výdajů dle vlastních preferencí. Tento návod vám krok za krokem ukáže, jak číselné řady správně nastavit a využívat všech výhod této funkce.

Přečíst článek →

Zálohy 2024

Pro rok 2024 přichází řada změn v oblasti zdravotního a sociálního pojištění. Změny, které byly přijaty jako součást konsolidačního balíčku, zahrnují zejména posun termínu pro úpravu záloh na sociální pojištění, přičemž nově musí OSVČ tyto změny implementovat již v lednu. Podobný postup se již ně...

Přečíst článek →

Nově: Šablony e-mailů

FakturaOnline.cz nově umožňuje vytvoření vlastních šablon e-mailů pro odesílání faktur, upomínkových zpráv a děkovných e-mailů. Tato funkce vám zjednoduší fakturaci a umožní vytvořit si textaci e-mailů přesně podle vašich preferencí.

Přečíst článek →

Nově: Nastavení fakturačních údajů

Rozhodli jste se pro objednání tarifu Mini nebo Premium a potřebujete, aby faktura obsahovala vaše fakturační údaje? V návodu níže zjistíte, jak fakturační údaje správně nastavit.

Přečíst článek →

Novinky a trendy v oblasti podnikání

Přemýšlíte, jak posunout vaše podnikání a zdali implementovat nové trendy pro růst a rozvoj podniku? Přečtěte si následující trendy pro rok 2023, které vám mohou pomoci zefektivnit procesy uvnitř firmy, oslovit více zákazníků a zlepšit jejich spokojenost.

Přečíst článek →

Fakturace ZDARMA pro neziskové organizace

FakturaOnline nyní umožňuje všem neziskovým organizacím fakturovat ZDARMA s nejvyšším tarifem PREMIUM jako poděkování za jejich práci. 

Přečíst článek →

2022: Zobrazení detailu faktur, lepší statistiky a další novinky

Rok 2022 byl ve FakturaOnline.cz plný nových funkcí a vylepšení. K těm hlavním můžeme zařadit lepší a přehlednější statistiky vystavených faktur a zobrazení detailu jednotlivých dokladů.

Přečíst článek →

FakturaOnline spustila funkci zobrazení stavu faktur

FakturaOnline.cz přichází s novou funkcí, která pomůže všem uživatelům udělat si trochu pořádek a odhalit případné neplatiče. Nově nyní můžete využívat označení stavu faktur. Tedy pokud patříte mezi předplatitele tarifu PLUS.

Přečíst článek →

Novinky u nástroje FakturaOnline

Rok 2021 se nám už hezky rozjel a my rozhodně nezahálíme. S FakturaOnline.cz se snažíme stále vylepšovat funkce, proto bychom rádi představili vše, na co se nám už povedlo.

Přečíst článek →