FakturaOnline.cz, nástroj pro snadnou a rychlou online fakturaci, jehož hlavním cílem je usnadnit proces vystavování faktur, má kromě klasické webové sekce nejčastěji kladených otázek, také dobře fungující servisní systém podpory.

Pro všechny stávající i budoucí klienty funguje několik kanálů, které pomáhají s hladkým procesem fakturace s FakturaOnline.cz, a také případnými chybami. 

Webová podpora FakturaOnline.cz 

Webová stránka fakturaonline.cz/navody je soubor článků a návodů rozdělených podle tematických celků, kde klienti najdou popsány všechny základní procesy vystavování faktur. 

Součástí jsou například vzory jednotlivých druhů faktur včetně video návodů, jak danou fakturu vystavit během několik vteřin:

Dalšími tématy, kterým se věnuje web podpory FakturaOnline.cz, jsou také:

A mnoho dalšího. 

Celý soubor článků pravidelně doplňujeme a rozšiřujeme nejen o aktuální témata a novinky ze systému, ale řídíme se také tím, na co se klienti FakturaOnline.cz nejčastěji ptají na e-mailové podpoře. 

FakturaOnline.cz e-mail support 

V případně, že klient nenajde odpověď na svoji otázku, je nejrychlejší komunikační cestou e-mail: podpora@fakturaonline.cz

Customer specialists z FakturaOnline.cz jsou připraveni odpovídat na všechny dotazy a řešit případné potíže v co nejkratším čase. Neváhejte se na ně obrátit. 

Blog a sociální sítě 

Mezi další komunikační kanály, které FakturaOnline.cz využívá k informování veřejnosti o novinkách a případných chystaných technických změnách, patří také Facebookový profil FakturaOnline.cz a blog. 

Na blogu FakturaOnline.cz nejsou jen novinky o samotném nástroji, ale také základní informace o fakturacích, daních a obecně se snaží pomoci s orientací ve finančním systému České republiky. 

Naši podporu se snažíme stále zlepšovat a dělat pro klienty co nejvíce efektivní. Pokud vás napadne téma, které by mezi články na podpora.fakturaonline.cz či na blogu nemělo chybět, dejte nám vědět!