Pro všechny stávající i budoucí klienty funguje několik kanálů, které pomáhají s hladkým procesem fakturace s FakturaOnline.cz, a také případnými dotazy. 

Online chat s podporou

Přímo na webových stránkách FakturaOnline.cz je možnost využít chatovací okno s podporou. V pravém dolním rohu je oranžové tlačítko Nápověda, kde lze po rozkliknutí napsat daný dotaz.

Podpora FakturaOnline.cz

FakturaOnline.cz e-mail support 

V případně, že klient nenajde odpověď na svoji otázku v manuálech, je další komunikační cestou e-mail: [email protected]

Zákaznický servis podpory FakturaOnline.cz je připraven odpovídat na všechny dotazy a řešit případné potíže v co nejkratším čase. Neváhejte se na ně obrátit. 

Blog a sociální sítě 

Mezi další komunikační kanály, které FakturaOnline.cz využívá k informování veřejnosti o novinkách a případných chystaných technických změnách, patří také Facebookový profil FakturaOnline.cz a blog. 
Na blogu FakturaOnline.cz nejsou jen novinky o samotném nástroji, ale také základní informace o fakturacích, daních a obecně se snaží pomoci s orientací ve finančním systému České republiky. 

Často kladené otázky

Na webových stránkách FakturaOnline.cz se také nachází sekce často kladených otázek, kde najdete rychlou odpověď na řadu dotazů.