FakturaOnline.cz přichází s novou funkcí, která pomůže všem uživatelům udělat si trochu pořádek a odhalit případné neplatiče. Nově nyní můžete využívat označení stavu faktur. Tedy pokud patříte mezi předplatitele tarifu PLUS.

Kdo si může aktivovat funkci "Stav faktur" 

Pro současné uživatele, kteří již využívají služeb FakturaOnline.cz a mají tarif PLUS, je tato funkce vypnutá, stačí si ji ovšem aktivovat v nastavení účtu. 

Jak aktivovat zobrazení "Stav faktur"?

Postup je velmi jednoduchý a stačí k tomu pouze 3 kroky.

1) Nejprve v pravém horním rohu vyberte záložku “Můj účet”. 

2) Po rozbalení seznamu možností klikněte na položku "Nastavení účtu".
3) Pak jen stačí zapnout funkci zobrazení stavu faktur a vybrat, zda mají být všechny doposud vystavené faktury označené jako zaplacené, nebo zda si je jako uživatel označíte ručně sami (případně přes hromadné akce po označení vybraných faktur).

U faktury, které jsou zvoleny jako zaplacené, můžete poté videt vlevo na žačátku řádku výpisu zelené zvýraznění.

Na přesný návod na aktivaci této nové funkce se podívejte ve videu. ⬇️

Další doplňkové funkce

V seznamu vystavených faktur můžete nyní využívat kromě stavu faktur také s tím související možnost zobrazení jen nezaplacených faktur a to pomocí posuvného buttonu u vyhledávacího okna.

Další novinkou je také tzv. návrh ve sloupci STAV. Po najetí myší na tento button vám systém například poradí, že daná faktura nebyla stažena ani odeslána e-mailem, což může být jeden z důvodů, proč je faktura stále nezaplacená. 

Jedná se o jedno z vylepšeních, na kterých tým FakturaOnline.cz pracuje. Proto v nejbližší době můžete očekávat další novinky.
A abyste zůstali stále v obraze, můžete sledovat například Facebook FakturaOnline.cz