Na blížící se konec předplatného uživatele vždy včas upozorníme e-mailem nebo si jej můžete kdykoli prodloužit ve svém účtu.

Prodloužení je možné přímo v automatickém e-mailu

První upozornění na blížící se konec předplatného obdržíte zpravidla týden před vypršením tarifu na e-mailovou adresu registrovanou k vašemu účtu na FakturaOnline.cz. V tomto e-mailu najdete platební údaje pro platbu převodem, včetně QR kódu pro snadnou a rychlou platbu. V příloze e-mailu obdržíte i proforma fakturu se všemi potřebnými údaji, včetně IBANu.

Kromě toho můžete v e-mailu také zaplatit ihned kartou. Stačí kliknout na odkaz zaplatit kartou, který vás převede na platební bránu, a tím bude automaticky prodloužen stejný tarif, jaký jste měli v předchozím roce.

Email extend CZ

Prodloužení v účtu FakturaOnline

Pokud se blíží konec platnosti vašeho předplatného, lze jej prodloužit přímo ve vašem uživatelském profilu na FakturaOnline.cz. V horní liště najdete možnost, která vás automaticky přesměruje na platební bránu.

Pokud chcete vybrat jiný tarif a způsob platby, přejděte do sekce Můj účet - Prodloužit tarif a vyberte si z tarifů MINI a PREMIUM. K dispozici jsou platba převodem a platba kartou.

Prodloužení tarifu 1

Prodloužení tarifu 2

Tarif již vypršel a fakturace není možná

V případě, že platnost vašeho tarifu již vypršela, nemusíte se obávat – o svá data nepřijdete. Možnost fakturování bude opět aktivní, jakmile platba dorazí na účet FakturaOnline.cz. Při platbě kartou se účet aktivuje během několika minut.

Prodloužení tarifu - expired

Máte s prodloužením tarifu problémy?

V tomto článku najdete nejčastěji se vyskytující chyby při prodloužení tarifu, nebo nám napište na email podpora@fakturaonline.cz a my vám rádi pomůžeme.