Přidejte si stránku FakturaOnline.cz do záložek svého internetového prohlížeče a začněte vystavovat faktury pomocí dvou kliknutí. Ulehčte si práci a mějte své faktury doslova na dosah ruky!

Jak si přidat FakturaOnline.cz do záložek v internetovém prohlížeči pro uživatele Windows

Využijte možnosti přidat si FakturaOnline do záložek internetového prohlížeče a otevřete si ji pomocí dvou kliknutí. Jak si jednoduše stránku přidat do záložek vám ukáže následující návod.

1. Otevření prohlížeče

Prvním krokem je otevření vašeho preferovaného internetového prohlížeče. Bez ohledu na to, zda dáváte přednost Internet Exploreru, Google Chrome nebo Mozille Firefox, začněte tím, že navštívíte stránku FakturaOnline.cz

2. Přidání stránky do záložek

Pro uložení FakturaOnline.cz do záložek můžete využít dvě možnosti:

  • Pomocí klávesové zkratky: Stiskněte klávesy Ctrl + D a následně se vám objeví okno, ve kterém můžete upravit název záložky a vybrat, kam si ji přejete uložit.
  • Ruční přidání: Přidání do záložek můžete také provést ručně. Klikněte na ikonu hvězdičky nebo na ikonu možností vpravo nahoře, viz. obrázky níže. I zde můžete upravit název záložky a vybrat její umístění.
Přidání FO do záložek Windows
Přidání FO do záložek Windows

3. Uložení záložky

Jakmile budete s názvem a umístěním záložky spokojeni, stačí kliknout na tlačítko Uložit, Přidat nebo Hotovo, podle toho, který internetový prohlížeč používáte. Tímto jednoduchým postupem si zajistíte pohodlný a okamžitý přístup FakturaOnline.cz , kdykoli budete potřebovat.

Jak přidat FakturaOnline do záložek v internetovém prohlížeči pro uživatele MAC

Pokud jste uživatelem MacOS můžete si FakturaOnline.cz do záložek přidat snadno a rychle dle následujících kroků.

1. Otevření internetového prohlížeče

Nejdříve otevřete svůj internetový prohlížeč pro Mac (Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox nebo jiný) a přejděte na stránku FakturaOnline.cz.

2. Přidání stránky do záložek

Pro pohodlný a rychlý přístup k FakturaOnline.cz můžete stránku přidat do záložek dvěma způsoby:

  • Pomocí klávesové zkratky: Stiskněte klávesy Command (⌘) + D a následně upravte název záložky a vyberte místo, kam si ji přejete uložit.
  • Ruční přidání: V Safari klikněte na ikonu Sdílet a vyberte Přidat záložku. V internetových prohlížečích Google Chrome a Mozilla Firefox máte dvě možnosti - buď klikněte na ikonu hvězdičky, nebo na ikonu možností vpravo nahoře, zde můžete upravit název záložky a vybrat její umístění.

Přidání FO do záložek Safari
Přidání FO do záložek MAc
Přidání FO do záložek - Chrome

3. Uložení záložky

Jakmile jste spokojeni s názvem a umístěním záložky, stačí kliknout na Uložit, Přidat nebo Hotovo (dle internetového prohlížeče) a je hotovo! Nyní budete mít FakturaOnline.cz vždy po ruce i na vašem Macu.