FakturaOnline.cz je fakturační nástroj, který je zcela online a svým uživatelům umožňuje rychlé vystavení různých druhů faktur. K výběru jsou dva tarify a pro nové uživatele také zkušební období, kdy mohou své faktury vystavovat zcela zdarma. S nástrojem se tak seznámí a poté se rozhodnou, zda jim vyhovuje.

Doba, která podnikatelům příliš nepřeje 

V současnosti se nacházíme v době, která podnikatelům příliš nepřeje a proto jsme se i my ve FakturaOnline.cz rozhodli jim vycházet vstříc. Od ledna 2021 jsme prodloužili již zmiňovanou zkušební dobu všem novým uživatelům na 14 dní. 

Chceme zjednodušit život podnikatelům

Nyní tak každý nově registrovaný podnikatel může využívat všech funkcí jako u nejvyššího tarifu o týden déle, než tomu tak bylo předtím. Díky zpětné vazbě uživatelů víme, že předchozí týden na pořádné seznámení se nestačil. Pomáháme tak šetřit peníze tam, kde je potřeba.

Jaké funkce se zkušebním obdobím získáte? 

  • Vystavování PDF faktur 
  • Odesílání faktur e-mailem 
  • Ukládání vystavených faktur
  • Úprava vystavených faktur

U spousty nástrojů a aplikací, které nabízejí nějaké zkušební období, jsou při registraci rovnou vyžadovány údaje, např. platební karta. A v případě, že se službou nejste spokojeni, musíte včas vaše předplatné zrušit, jinak bude platba automaticky odečtena z vaší karty. 

FakturaOnline.cz tomu tak není! Při registraci nemusíte zadávat žádné takto citlivé informace, můžete během zkušebního období vystavit neomezené množství faktur a po jeho vypršení jen obdržíte informační e-mail. Na jeho základě se pak můžete rozhodnout, zda s námi budete pokračovat. 

Proč fakturovat právě s FakturaOnline.cz?

  • Jde o jednoduchý a přehledný nástroj ověřený více jak 10 000 uživateli,
  • Díky napojení na registry jako ARES, stačí znát jen IČO a zbytek údajů se doplní automaticky, 
  • Na podpora.fakturaonline.cz se dozvíte všechny možné informace o nástroji a jeho možnostech, např. jak vystavit fakturu v jiném jazyce či měně, jak vystavit různé druhy faktur, či jak odeslat fakturu emailem, aj.,
  • Rychlá podpora připravená pomoci se všemi dotazy a problémy uživatelů na [email protected] či na facebookových stránkách FakturaOnline.cz

Založte si svůj účet na FakturaOnline.cz a nově fakturujte 14 dní zcela zdarma.